İnstagram’da Fenomen Olmak

İnstagram’ı aktif olarak kullanıyorsanız son yıllarda artan “instagram fenomenlerini” mutlaka görmüşsünüzdür. Ya instagram keşfetinden ya da çok beğendiğiniz alışveriş sitelerinden karşılaşmış olduğunuz fenomenlerin takipçileri ise bir o kadar fazladır. Aslında o takipçilerin,... Devamı »
Photo by Sara Kurfeß on Unsplash

Sosyal Medyanın Türkçeye Etkisi

Son yıllarda kullanımı oldukça artan soysal medya, direk olarak hayatlara müdahale eder duruma gelmiştir. Öyle ki insanların büyük çoğunluğu artık sosyal medyaya göre hareket etmektedir. Özellikle instagram kullanım oranı artmasıyla birlikte, yenilen... Devamı »

Sosyal Medya Bağımlılığı Nasıl Geçer?

Sabah uyanır uyanmaz ilk yapılan aktivite nedir?  Bu sorunun cevabı hiç şüphesiz akıllı telefonlara bakmak, sosyal medya hesaplarını kontrol ederek, fotoğraflardaki beğeni sayısını, yorumları incelemektir. Çoğu insan ben böyle değilim dese de... Devamı »

İnstagram’da Doğru Zamanda Paylaşım Yapmak

İnstagram kullanım oranları her yıl artmaktadır. Bu mecradan ekmek kazanan birçok kişi, kurum ve firma olduğunu biliyoruz. Peki dilediğiniz amaca dilediğiniz kitleye ulaşmak ve daha fazla duyulmak için hangi zamanlarda instagram paylaşımları... Devamı »