Seo Dostu İçerikler, Siteler Nasıl Hazırlanır?

Daha önceki yazılarımızda seo hakkında bilgiler vermiş ve tanımlamıştır. Günümüzde internetle ilgilenin herkesin neredeyse en az bir kez duyduğu ve hakkında az çok bir şeyler bildiği seo sözcüğü İngilizce kelimelerinin baş harfleridir.... Devamı »

Görsel SEO Hakkında

İnsanların görsel öğrenme becerileri farklı farklıdır. Görsel SEO pozitif kullanıcı deneyimine oldukça katkı sağlar. İşitmeye dayalı ya da görsele dayalı öğrenme becerileri yoğunluğu, kişiden kişiye farklılık gösterse de değişmeyen tek şey insanların... Devamı »

Seo 5 Temel Kuralı

İnternette, e-ticaret, sosyal medya gibi alanlarla uğraşan kişilerin seo 5 temel kuralı konusunda mutlaka bilgi sahibi olması gerekir. Seo’ya uyumsuz ve bu konuda üzerinde durulmadan geliştirilen projeler de ne yazık ki başarısız... Devamı »

Seo Uyumlu Makale de 4 Ana Unsur

Bir önceki “seo uyumlu yazı nasıl olmalı?” başlıklı yazıda, 4 ana unsur ve anahtar kelime çalışması konularından bahsetmiştik. Bugün ise seo uyumlu altın kurallarından geriye kalan 3 ana unsuru inceleyeceğiz. 2) Kaliteli... Devamı »

Seo Uyumlu Makale Nasıl Olmalı?

Seo kelimesi çoğunuza yabancı değildir. Dijital dünyada sıklıkla karşılaştığınız bu sözcük aslında bir sihir gibi yapmış olduğunuz işte istediğiniz hedefi yakalamanızda önemlidir. Arama Motoru Optimizasyon sözcüklerinin İngilizce kelimeleri kısaltmasından oluşan seo kurallarına... Devamı »

Seo’ya Giriş

Seo konusu kelime olarak mutlaka kulağınıza aşina olan fakat hakkında net bilgi sahibi olmadığınız konular arasında yer alır. Her geçen gün gelişen ve büyüyen teknoloji dünyasında dijital dünya da büyümekte, artık aklınıza... Devamı »

Bir Web Sitenin Kolay Kullanımlı Olmasında Seo’nun Önemi

Seo hakkında mutlaka bir şeyler biliyor veya duymuşsunuzdur. İngilizce kelimelerin baş harflerinden oluşan SEO kelimesinin Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu’dur. Arama Motoru Optimizasyonu nedir? Faydaları nelerdir? Öncelikle Arama Motoru nedir? Sorusundan başlayalım.... Devamı »

İnternet Aramalarında Üst Sıralara Nasıl Çıkılır?

Aslında internette yer almak ve varlığınızı kanıtlamak amaçlı arama motorlarında üst sıraya da olmanın yanı popüler olmanın adı SEO kısaltmasıdır. İnsanlara görülebilir olmanın altın yoludur. Bunun için yapılması gerekilen şeyler vardır. Eskiden... Devamı »

Parasız Girişimci Olmak Mümkün mü?

Bütün hikayenin en başına baktığımızda, dünya kurulduğunda ortada para olmadığı görülür. Demek ki para insanların faaliyetleri sonucu ortaya çıkmıştır. Paranın icat edildiği toprağa bakıldığında Anadolu Coğrafyası’nın girişimcilik adına birçok şey hediye etmiştir.... Devamı »

Kurumsal Seo Çalışmaları

İnsanlara hizmet sunan ve gelirlerini bu yönde sağlayan şirket ve firmaların görünürlüğe, bilinirliğe çok ihtiyacı vardır. Zira işlerinin yolunda gitmesi ve belli bir noktaya gelebilmelerin ilk altın kuralı kurumsal seo çalışmaları için... Devamı »