Reklam Performansı Nasıl Artırılır?

Dijital pazarlama performansı konusunda sıkıntılar yaşıyor ve reklam performansı nasıl artırılır konusunda fikir sahibi değilseniz gelin birlikte etkili adımlardan da bahsedelim! Son günlerde reklam performansı artan rekabet ortamıyla ve bariz hatalardan dolayı... Devamı »

Yeni Bir Hizmet Pazarlama Teknikleri

Mevcut bir sektörde yeni bir ürün veya girişimci ruhunuzun da katkısıyla bir fırsat keşfettiğinizde gerekli pazarlama teknikleri sürecine uyum sağlamalısınız. Gereken finansal gücünüzle birlikte iş gücünüzde varsa bence yeni ürün denemesi için... Devamı »

Girişimcilikte Kazanma ve Kaybetme

Hangi alanda girişimcilik yapıyor olursanız olun kendinizi hem kazanmaya hem de kaybetmeye adapte etmelisiniz. Bu makalede sizlere pazarlama alanında hem satıcının hem de müşterinin kazanma ve kaybetme duygularından bahsedeceğim. Kazanma ve Kaybetme... Devamı »

Blog Adına Başarılı Girişimci Olmak Mümkün mü?

Blog yazarlığı denilince hayallerde canlanan hep başarılı örnekler olur. Hayaller hep o örneklere göre şekillenerek, beklentilerde bu yönde artmaktadır. Blog açmak bir nevi girişimcilik olarak tanımlanabilir. Çünkü bu iş için analizler yapılarak... Devamı »

Marka Oluşturma

Dijital Dünya’da marka oluşturma için izlenmesi gerekilen yollar vardır. Marka oluşturma sizleri rakiplerinizin karşısında daha üstün kılacak ayrıca bu piyasa da bende varım demeniz için oldukça önemlidir. Marka oluşturmaya öncelikle tescil işlemleri... Devamı »

Girişimcilerin Sıklıkla Yaptığı Hatalar

Girişimci olmak öyle kısa sürede, hemen olabilecek bir unsur değildir. Bir girişimcinin sahip olması gereken özelliklerini daha önce Başarılı Girişimcilik İçin Tüyolar yazımızda belirtmiştik. Başarılı girişimci olmak ve hedeflerinize ulaşmak için attığımız... Devamı »

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinde Neler Sağlanır?

İşiniz, hizmet alanınız ne olursa olsun gelişen teknolojiye uyum sağlamanız ve çok yakından takip etmeniz gerekir. İster küçük, ister büyük bir iş olsun fark etmez! Her alanda sosyal medya yönetimi hizmeti almanız... Devamı »

Programlama Nedir ve Neden Öğrenilir?

Programlama bir nesneye ya da bir web sitesi uygulamalarına hareket veren dil olarak adlandırılır. Programlama ile aklınıza gelen her şeyi hareket ettirerek, zamanını ayarlayabilirsiniz. Programlama kullanım alanlarına da değinecek olursak, örneğin robot... Devamı »

Nasıl Patron Olunur?

İnsanlar Dünyada her zaman iz bırakacak işler peşindedirler. Adlarını duyurmak, gelecek yıllarda her daim başarılı olmak isteyenlerin kısacası patron olmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken ve uygulaması gereken bazı aşamalar bulunur. Öncelikle hedeflere... Devamı »

Girişimciler Danışmalarını Nasıl Seçmeli?

Girişimcilik aslında hayallerin gerçek hayata gerektiği gibi, bazı olgular ile geçirilmesidir. İş hayalinizi gerçek hayatta uygulayarak kar elde etmek amacıyla bazı hamleler yaparsınız. Bu hamleler arasında dikkat edilmesi gerekilen ilk konu kimden... Devamı »