Sosyal Medyanın Blog’a Faydaları

Bloglar uzun ve ciddi sabırla birlikte emek gerektiren süreçten geçerek hazırlanırlar. Sosyal medya ise kısa kısa formatlı aynı zamanda hedef kitleye giden yolda en etkili ve en hızlı ulaşma imkanı sağlayan platformlardır.... Devamı »

Sosyal Medya Karlı Pazarlama Teknikleri

Her geçen gün kullanıcısı sayısı artan sosyal medya da artık yaptığınız işleri pazarlayabilir, karlı verimler elde edebilirsiniz. Bununla birlikte sosyal medya pazarlamasında istediğiniz hedefi tutturamadıysanız bu yazı size yardımcı olacak. Sosyal Medya... Devamı »

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinde Neler Sağlanır?

İşiniz, hizmet alanınız ne olursa olsun gelişen teknolojiye uyum sağlamanız ve çok yakından takip etmeniz gerekir. İster küçük, ister büyük bir iş olsun fark etmez! Her alanda sosyal medya yönetimi hizmeti almanız... Devamı »

Sosyal Medya Bağımlılığı Nasıl Geçer?

Sabah uyanır uyanmaz ilk yapılan aktivite nedir?  Bu sorunun cevabı hiç şüphesiz akıllı telefonlara bakmak, sosyal medya hesaplarını kontrol ederek, fotoğraflardaki beğeni sayısını, yorumları incelemektir. Çoğu insan ben böyle değilim dese de... Devamı »

Meclisle Alay Edilmesi Onu Teknoloji Konusunda Bilgili Kılmayacaktır

Mark Zuckerberg’in duruşması Washington’ın Facebook konusundaki panik yaratan bilgisizliğini gün yüzüne çıkardı ve bu durum gerçekten hiç de komik değil. Aslında politikacılar sosyal medyanın nasıl işlediğini torunlarından daha az bildikleri sürece Facebook’u... Devamı »

İnsanlar Sosyal Medyayı Niçin Kullanıyor?

Sosyal medya kullanımı, normal kullanıcıların tanınmış kişileri, çevresindeki insanları, kurumları ve kampanyaları takip ederken, diğer taraftan ise reklamları insanlara aktarmak amaçlı kullanan kesimde bulunmaktadır. Böylelikle sosyal medya kullanımı iki taraflı bir hale... Devamı »

Markaların Emoji Kullanımı

Günümüzde iletişim kurmanın olmazsa olmazları haline gelen emoji kullanımı, etkili iletişimde yardımcı olacak semboller olmuştur. Hatta iletişim kurmanın yeni yolu olarak da adlandırılan bu konuda markaların kendilerine, hizmetlerine uygun emojiler kullanması da... Devamı »

Girişimcilik İçin Etkili İletişim Yöntemleri

Hedeflediğiniz yola adım attıysanız ve bu yolda başarılı olmak istiyorsanız öncelikle iletişim konusunda belli bir noktada olmanız gerekir. Girişimci içinde bulunduğu iş hayatının her aşamasında en iyi iletişimi kurarak bu yeteneğe sahip... Devamı »

İnstagram’da Doğru Zamanda Paylaşım Yapmak

İnstagram kullanım oranları her yıl artmaktadır. Bu mecradan ekmek kazanan birçok kişi, kurum ve firma olduğunu biliyoruz. Peki dilediğiniz amaca dilediğiniz kitleye ulaşmak ve daha fazla duyulmak için hangi zamanlarda instagram paylaşımları... Devamı »

Sosyal Medya Yönetimi Şansa Bırakılmaz!

Teknolojinin bu denli gelişmesi ve her geçen günde gelişmeye devam etmesi, sosyal medya alanında yapılan çalışmalara hız kazandırmıştır. Artık her firmanın, markanın, her işletmenin veya insanlara hizmet sunan her bireyin sosyal medya... Devamı »